Aktualności idą na Facebook!

June 27, 2018

Chcąc być z Nami na bieżąco odwiedzajcie stronę Archimedia na facebooku. Od dzisiaj to tam będziemy Was informować o działaniach i wydarzeniach.

Trwają prace - hala sportowa

April 12, 2018

GUMED - Gdański Uniwersytet Medyczny zainwestował w kolejny budynek sportowy. Prace budowlane są już w zaawansowanej fazie. 

Modernizacja Hotelu zakończona.

March 07, 2018

Zniszczony, modernistyczny budynek na willowej dziennicy Poznania zyskał intrygującą powłokę. Kod kreskowy, pasy w kolorach kontrastujących mają zwracać uwagę. Jest to ciekawa inwestycja polegająca na stworzeniu mieszkań minimum na wynajem. Szczegóły na stronie hotelu My 1st Place.

Sąd Okręgowy - zawaansowane prace

March 01, 2018

Istniejąca placówka płockiego sądu pękała w szwach. Zdecydowano się na przeniesienie jej części do nowego obiektu, którego zaprojektowanie przekazano Archimedii. Niebawem zostanie ukończony!

Adaptujemy stare magazyny na Centrum Aktywizacji Międzypokoleniowej

February 28, 2018

Warto przyjrzeć się bliżej niszczejącym obiektom w Waszych okolicach. Wiele z nich skrywa niezmierzone możliwości. Wierzymy, że wraz z Inwestorem tchniemy życie w zaniedbaną ceglaną zabudowę i dodamy atrakcyjną przestrzeń, która pozwoli społeczności kultywować wartości związane z kulturą, sportem i rekreacją.

Juz na finiszu!

February 01, 2018

Budowa hali sportowej im. Leszka Blanika w Gdańsku już prawie ukończona. Niebawem zostanie oddana do użytku. Trwają ostatnie prace wykończeniowe na elewacjach...

Ruszyła realizacja!

January 01, 2020

Wizualizacja nowego obiektu, który niebawem z wizualizacji przerodzi się w autentyczny budynek.

WIELKIE UZUPEŁNIENIE

January 01, 2020

Dokonaliśmy WIELKIEGO uzupełnienia działu z projektami. To jeszcze nie wszystkie projekty, przy których realizacji zdobyliśmy ogromne doświadczenie.

"Zetka" Zmienia się nie do Poznania

August 24, 2017

Budynek "Z" Uniwersytetu Wrocławskiego został zmodernizowany - jego zmiany zewnętrzne już są widoczne (PROJEKTY). Prace postępują dalej! Tutaj link do artykułu sprzed kilkunastu tygodni. - w zdjęciu.

Wzieliśmy udział w konkursie na salę sportową.

June 19, 2017

Niedawno braliśmy udział w konkursie na obiekt sportowy - w tej sferze mamy ogromne doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji. Czekamy na wynik.

Ruszyła nowa zmodernizowana strona!

June 30, 2017

Przedstawiamy Państwu Naszego nowego odświeżonego pracownika, którego zmiana trwa 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Jego zadaniem jest reprezentować pracownię w internecie i pomóc zapoznać się z zakresem działalności Archimedii. Zapraszamy do serfowania. 

Archimedia na FB.

December 31, 2016

Zapraszamy do przeglądania aktualności fejsbookowych. 

Please reload

  • Facebook Social Icon