© 2017 by Archimedia.

Multidyscyplinarna
pracownia projektowa.
O Nas

Archimedia – architekci & inżynierowie to dynamiczna pracownia projektowa skupiająca multidyscyplinarny zespół architektów, konstruktorów oraz inżynierów instalacji sanitarnych i elektrycznych. Tak złożona struktura pozwala zaoferować inwestorom kompleksowe rozwiązania dla realizacji inwestycji. 

 

Pracownia posiada doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji budynków użyteczności publicznej takich jak: uczelnie wyższe, szkoły, biblioteki, sądy oraz budynki sal sportowych i widowiskowych. Przy ponad 200 budynkach użyteczności publicznej, w swoim dorobku pracownia posiada zaprojektowanych na terenie kraju około 5000 mieszkań w różnych konfiguracjach architektonicznych. Firma posiada również doświadczenie dla projektowania i realizacji inwestycji przemysłowych.

Kreatywność, osiąganie jak najlepszych rozwiązań architektonicznych przy zrozumieniu potrzeb klienta oraz wielobranżowe analizy to cechy charakteryzujące pracę zespołu.

Liderzy / Zespół

Krzysztof Janus

właściciel pracowni, główny architekt.

archimedia@archimedia.com.pl

Wiesław Janus

główny projektant konstrukcji.

archimedia@archimedia.com.pl

Marcin Śliwa

architekt zarządzający projektami, dyrektor

msliwa@archimedia.com.pl

Andrzej Balewski

architekt prowadzący.

abalewski@archimedia.com.pl

Piotr Jachnik

projektant konstrukcji.

p.jachnik@archimedia.com.pl

Filip Adamiak

projektant konstrukcji.

f.adamiak@archimedia.com.pl

Agata Kumorek

architekt.

a.kumorek@archimedia.com.pl

Anna Radziewicz

architekt.

a.radziewicz@archimedia.com.pl

Beata Hudeczek

architekt, projektant zieleni.

beatahudeczek@gmail.com

Karolina Przybyszewska

projektant wnętrz.

karolinaprzybyszewska30@gmail.com

Mikołaj Stelmach

projekant instalacji HVAC.

m.stelmach@archimedia.com.pl

Paweł Bachman

projektant instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

pbachman@archimedia.com.pl

Przemysław Kaczmarski

architekt, grafik komputerowy.

p.kaczmarski@archimedia.com.pl

Please reload

Kontakt

Adres:

Archimedia Architekci & Inżynierowie

  • Święciańska 6, 61-132, Poznań

 

E-mail:

 

Telefony:

  • architekci: 530 811 452

  • konstruktorzy: 607 170 057

  • instalatorzy: 609 622 206

  • Facebook - Black Circle
  • Czarny Instagram Ikona
Biuro